SesliO.com

SesliO.Com
Siteye Giriş

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Ataşehir’de engeliler için AK Parti çıkarması

Engelliler Haftası Kapsamında düzenlenen her etkinliğe katılarak, ‘Engelliler önündeki Engelleri Kaldıralım sloganı ile çalışan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Ataşehir’de çocukları ziyaret etti.

Engelliler Haftası Kapsamında düzenlenen her etkinliğe katılarak, ‘Engelliler önündeki Engelleri Kaldıralım sloganı ile çalışan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, Ataşehir Özel İlk İletişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bulunan Çocuk eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek, çocuklar ile güzel bir gün geçirdi. 

Hotar’a, Eğitim Merkezi’ne, Ak Parti erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Ak Parti Ankara Milletvekili Nurdan Şanlı, 25. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Prof.Dr. Mazhar Bağlı, Ak Parti İstanbul İl Sosyal Politikalar Başkanı Habibe Çiftçioğlu, Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa NAimyağcı, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkan Yardımcısı Selami Kaplan, Medyadan Sorumlu Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Zafer Yarar eşlik ettiler.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, “Etkinliklerden bir tanesinin yeri olarak Çocuk Eğitim Derneğini seçtik. Evlatlarımız doğduğundan itibaren bir takım sıkıntılara sahipse onların çözüm merkezlerden bir tanesi bu gibi kurumlar. Dolayısıyla bu gibi kurumlara hem destek olmak hem sayısını arttırmak hem de üzerimize düşeni yapmak adına bir farkındalık oluşturmak için bugün burada birlikteyiz.

Erken teşhis, erken tedavi ve erken eğitimin bu konularda ne kadar hayati öneme sahip olduğunun farkındayız. Onun için bize düşen bu konuda destek olma, projeler üretmek ve bu konuda emek gösteren herkesin yardımcısı olmak.

Dolayısıyla da bugün özellikle 3 yaşından itibaren tespit edilip eğitim alabilen ve sonunda da konuşmayı başarabilen minik çocuklarımızla bir araya geldik ve gözlerimizle bir kez daha gördük ki eğitim her şeyin temel çözümü. Dolayısıyla tüm öğretmenlerimizin emeğine sağlık diyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.