- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Bakan Nabi Avcı: Otellerin doluluk oranı yüzde 100

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, turist sıkıntısının aşılmasını ”Napcez, netcez, bu turistleri buraya getçez demiştik” şeklinde yorumladı.

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Antalya, Muğla ve Çeşme’de bütün otellerde doluluk oranının yüzde 100 olduğunu belirterek, “Demek ki, ne yaptık ne ettik, o turistleri oraya getirdik.” dedi.

AK Parti İl Başkanlığı tarafından TÜLOMSAŞ Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen bayramlaşma törenine katılan Avcı, partililerin bayramını tebrik etti, sağlık içinde nice bayramlara erişilmesi temennisinde bulundu.

“NAPCEZ, NETCEZ, TURİSTLERİ BURAYA GETÇEZ DEMİŞTİK”

İlan edilen 9 günlük bayram tatilinin iç turizmde ciddi bir hareketlenme sağladığını ve vatandaşların özellikle sahillere yöneldiğini anlatan Avcı, dönüşte oluşacak trafik yoğunluğu için sürücülere, “Lütfen acele etmeyin, sinirlenmeyin, hatalı sollama yapmayın. Sizi sevenlerin gözünü yolda bırakmayın.” uyarısında bulundu.

Bakan Nabi Avcı: Otellerin doluluk oranı yüzde 100 VİDEO

Yabancı turistin ülkeye gelmesini sağlamak adına “Napcez, netcez, bu turistleri buraya getçez” dediğini hatırlatan Avcı, şunları kaydetti:

“Ne oldu? Antalya, Muğla ve Çeşme’de bütün otellerde doluluk oranı yüzde 100. Demek ki, ne yaptık ne ettik, o turistleri oraya getirdik. Bayram tatili sadece turizmciler açısından değil, esnaf, taksiciler, herkes adına da pozitif gelişmeler sağladı, bir berekete vesile oldu. Bayramdan sonra da inşallah yine turizme sağladığımız desteklerle bu hareketliliğin yabancı turistler açısından sürdürülebilmesi için gerekli tedbirleri alıyoruz. Tek ricamız, turizm işletmelerinin gelen turistler adına fiyat politikasını doğru ve dürüst bir şekilde uygulamalarıdır. Kendilerinin görmek istediği muameleyi göstermelerini rica ediyoruz.”

Bakan Nabi Avcı: Otellerin doluluk oranı yüzde 100

“2019’A KADAR HERHANGİ BİR SEÇİM SÖZ KONUSU DEĞİL”

Avcı, kendileri için seçim çalışmalarının, son seçimin yapıldığı gün başladığını belirterek, “Önümüzde 2019’a kadar herhangi bir seçim söz konusu değil. Fakat biz sanki yarın seçim olacakmış gibi yine bu faaliyetlerimize, çalışmalarımıza devam ediyoruz. Halkımızla birlikte hizmet üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

Bayramlaşma törenine, AK Parti Eskişehir milletvekilleri Emine Nur Günay, Harun Karacan, İl Başkanı Dündar Ünlü, ilçe ve belde belediye başkanlarıyla çok sayıda partili katıldı.

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com