- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Binali Yıldırım’dan İngiltere’nin kararı ile ilgili ilk açıklama

Binali Yıldırım İngiltere’nin AB’den ayrılma kararı ile ilgili ilk kez açıklama yaptı

Binali Yıldırım şunları söyledi:

“İngiltere seçmeni Birlik’ten ayrılma yönünde bir irade ortaya koydu. Dolayısıyla aldıkları karar İngiltere halkı için ümid ederim doğru ve hayırlı bir karardır. Bizim bunun üzerine konuşmamız pek anlam ifade etmez. Kararın asıl muhatabı olan AB, bu gelişmeyi çok iyi okumalı ve gelecek vizyonunu tekrar gözden geçirmelidir. Kapsayıcı ve kuşatıcılığının demek ki bütün üyeleri içine alacak şekilde ideal bir noktada olmadığı anlaşılıyor. Burada bir memnuniyetsizlik olduğu bu karar ile ortaya çıkmış oluyor. Türkiye, yıllardır AB’ye üye olmak için çabalayan bir ülke gördüğümüz hata ve eksikleri, ilgili mercilere ilettik. Biz başından beri Birliğin güçlenerek devam etmesi taraftarıyız. AB kendini diğer bölge ülkelerinden soyutlayan durumunu terk etmeli.

İngiliz seçmenin kaygılarını iyi okumalı. Birliğin gelecekteki durumu hakkında önemli sonuçlar olacaktır.”

CAMERON’A ELEŞTİRİ

“Cameron’ın kampanyasını Türkiye üzerine oturtması, acaib garayip laflar konuşmasına rağmen İngiliz seçmeni bu sözlere itibar etmediğini ortaya koydu.”

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com