- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
CAS’tan Galatasaray’a kara haber

CAS mahkemesi, sarı-kırmızılıların yaptığı itirazı reddetti, böylece Galatasaray’ın Avrupa’dan 1 yıl men edilmesi kesinleşti.

Konuyla ilgili Galatasaray’ın resmi internet sitesinden şu açıklama yapıldı; “UEFA Finansal Kontrol Kurulu (CFCB) Yargı Komisyonu’nun, “Kulübümüzün 2012-2013, 2013-2014 ve 2014-2015 sezonlarında mali kriterlere uymadığı gerekçesiyle 1 yıl süreyle UEFA turnuvalarından men edilmesi” yönündeki kararına, Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ’nin 11 Mart 2016 tarihinde Court of Arbitration For Sport’a (CAS) yapmış olduğu itiraz başvurusunun reddedildiği tarafımıza bildirilmiştir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Galatasaray Sportif AŞ”

TERİM’LE YENİDEN ANLAŞMAK ÜZERE

Öte yandan A Milli Futbol Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’ndan elenmesinden sonra Galatasaray bir kez daha Fatih Terim’le anlaşmak üzere.

Hatta sarı-kırmızılı camiada kongre üyeleri Dursun Özbek’in Fatih Terim’le anlaştığını ve imzanın ilerleyen günlerde açıklanacağını belirtiyorlar.

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com