SesliO.com

SesliO.Com
Siteye Giriş

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Çavuşoğlu’ndan ‘Gazze’ açıklaması

Çavuşoğlu,”Türkiye-İsrail görüşmelerinde Gazze ablukası şartından kesinlikle vazgeçmeyiz” dedi.

İsrail’le ilişkilerin normalleşmesi için görüşmelerin devam ettiğini belirten Çavuşoğlu, 2 şarttan biri olan ‘Gazze’ye yönelik ambargoların kaldırılması’ndan vazgeçildiğinin söylenmesinin, Türkiye’nin aklıyla alay etmek demek olduğunun altını çizdi. 

GAZZE VE HAMAS 

“İsrail’le ilişkilerin normalleşmesi için görüşmeler devam ediyor. Görüşme olduktan sonra açıklarız. Türkiye’nin Gazze’ye yönelik ambargonun kalkmasından vazgeçtiğini söylemek akılla alay etmek demektir. Ne Gazze’yi, ne Hamas’ı pazarlık konusu etmeyiz. Gazzelileri, Filistinli kardeşlerimizi yalnız bırakmayız. Kesinlikle bu şartımızdan vazgeçmeyiz.” 

Çavuşoğlu, İsrail’le görüşmenin bu ay içinde yapılmasının yüksek bir ihtimal olduğunu belirtti. 

AB İLE VİZE MUAFİYETİ 

Çavuşoğlu, Türkiye’nin geri kabul anlaşmasının uygulanması konusundaki yapıcı tavrını devam ettirdiğin ancak AB’nin tavrının, Avrupa’da artan İslamofobi ve Türkiye karşıtlığının bir yansıması olduğunu vurguladı. 72 kriterden 67-69’unu yerine getirmiş olan bir ülkeye böyle bir muamele yapılamayacağını belirten Çavuşoğlu, AB’ye hangi adımların atılıp hangilerinin atılamayacağının da söylendiğini ifade etti. Bugünkü şartlarda terörle mücadele kanunlarında herhangi bir değişikliğin yapılamayacağını söyleyen Çavuşoğlu, diğer konularda adımların atılmaya devam ettiğini söyledi. 

REFERANDUM SİNYALİ 

Çavuşoğlu, AB ile müzakereler tıkanırsa, bundan sonra nasıl devam edileceğini Türk halkına sorabileceklerini dile getirdi. Türk halkında da İslamofobi ve ırkçılık sebebiyle büyük bir rahatsızlık duyduğunu söyleyen Çavuşoğlu, AB’nin sözünde durmamasından dolayı da bir güven bunalımı olduğunu kaydetti. Bu sözlerin AB’ye bir şantaj gibi algılandığını belirten Çavuşoğlu “Onlar istediği açıklamayı yapınca ‘Türkiye bunu söyledi, Erdoğan bunu söyledi’ oluyor” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.