- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Edebiyat Fakültesi Logosunu arıyor.

Karabük Üniversitesi Edebiyat Fakültesi logo yarışması açtı.

prof.dr.-zeki-tekin-001.jpg

Karabük Üniversitesi Edebiyat Fakültesi kurumsal kimliğini ön plana çıkaracak Logo Tasarımı Yarışması açtı.

Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Tekin yaptığı açıklamada, Fakültemizin ulusal ve uluslararası boyutta tanıtılması amacına yönelik olarak, çalışma konularını tanıtıcı, anlaşılabilir, özgün, estetik ve akılda kalıcı bir logoya ihtiyaç duydum ve bu doğrultuda Karabük Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Logo Tasarımı Yarışması düzenledik, dedi.

Yarışmaya 18 yaşını doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının katılabileceğini belirten Prof. Dr. Zeki Tekin, 30 Mayıs 2016 tarihinde son bulacak yarışmaya dijital olarak başvuru yapılabileceğini söyledi.

Karabük Üniversite Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Tekin, yarışma ödülünü 2 bin TL olarak belirlediklerini, Jüri tarafından birinci seçilecek eserin 6 Haziran 2016 tarihinde Fakültenin web sitesinde ilan edileceğini sözlerine ekledi.

Karabük Üniversitesi Edebiyat Fakültesi tarafından açılan logo yarışmasının şartnamesine http://edebiyat.karabuk.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Yarışma için hazırladığınız logoları, 30 Mayıs 2016 tarihi Saat: 24.00’e kadar seymasilmaz@karabuk.edu.tr adresine gönderebilirsiniz. 

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com