SesliO.com

SesliO.Com
Siteye Giriş

Karşılıklı Sevgi ve Saygı Dayanışması içinde rahat ve samimi sohbetler etmek istiyorsanız ne bekliyorsunuz Hemen Sohbet'e

 
 
 
 
Ücretsiz konuş
Hızlı ve kolay Mobil SesliChat

Tüm dünya üzerinden farklı insanları bir araya getirmiş olan NefesPanel.com, sizlere ferah bir ortamda sohbet edebilme imkanı sunuyor. İnternet ortamında tam 5 yıldır kesintisiz hizmet veren, her daim kalite standartlarını maximum düzeyde tutmayı başarmış bir markadır N E F E S P A N E L . C O M Hemen Bağlan.

Sistem Hızı

Professional Mobil Pc Seslichat

Anlık Mesaj

Sohbet Odalarında Bir çok kullanıcı ile Aynı Anda hızlı ve kolay mesajlasma yöntemi

24 Saat Ddos Koruma

Ddos İle Tüm verilerimiz Korunmaktadır Dışardan Her türlü Saldırıya Karşılık vermektedir

Gereksimler

Speakychat Activex Denetimi Tek Seferlik Yüklemeniz ön görülür Önerilen Tarayıcı İnternet Exloprer

Veri Bilgileriniz

Sitemizê Kayıt Olan Her Kullanıcı için Ayrı Üyelik hesabı açılır ayrı veri bilgileri kayıt altına alınır.

Sohbet

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız

Yönetim

Sitemizdê Yönetici ve Dizayn Gereksimlerini Yapacaklar için Başvuru

 
 
 
Speakychat

Speakychat Sohbet Sorunları

Tüm Sorunlarınızı Anlık Yardım imkanı mevcuttur..

Ban Sebebi Alan Her kullanıcı İletişim kısmından bizê Yazabilir Giriş sorunu için aynı sekilde iletişime geçmenizi öneririz Tiklayın
Merhaba Arkadaşlar Uzman Ekibimizle Sizlerin hizmetinizdeyi Sesli sohbet windows sürümlerin Tamamı Kolaylıkla ve hızlı bir şekilde Ses problemini ortadan kaldırıyoruz..
Xp Sistemli Bilgisayarlar Kolaylıkla Resimli Olarak sizê Detaylı Bir sekilde Nasıl yapılacağını Açıkladık ve bu linkê tiklayarak Tegrar göz atabilirsiniz..
 
 
 

\ NiCoLa / - \ Yönetim /

nefespanel.com Site Kurucu ve Site Sorumlusu

Tüm Hakkları NiCoLa Ait Olup Sitenin Tüm Aksi Gidişatlarla İlgilenen kişidir.

TeSLa Site Kurucu / Ceo

Sohbet Hakimiyeti Site Sorumlusu Tarafından Yönetilmektedir!

NiCoLaSite sorumlusu
 
 
 
 
Güncel & sohbet makaleleri

Sesli Blog

 
 
 
 
 
Bir sorun mu var?

İletişime geçmeyi dene?

Engellilerin mest eden dansı

“Biz Biriz Aslında” isimli farkındalık etkinliği kapsamında “Bir Roman’ın Yeniden Doğuşu” ve “ Ben Engelli Değilim” projelerinin tanıtım toplantısı Zübeyde Hanım Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü’nde gerçekleşti.

Proje tanıtım toplantısında konuşan Ataşeher İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican; ”Burada iki önemli çalışma var. Bunlardan biri engelli çocuklar diğeri ise Roman çocuklarını ilgilendiren önemli çalışmalardır.

Birbirinden farklı bu iki projeyi öğrencilerimiz ve velilerimizle burada paylaşılacak. Toplum olarak biz biriz. Bir toplumda bir olarak yaşamamız gerekirken yarattığımız suni ayrıştırmalar var.

İşte bu ayrıştırmalara dikkat çekerek farkındalık oluşturarak birliğimizi, biz oluşumuzu pekiştirme çalışmasının gayreti için iki önemli çalışmadır. Bu konuda farkındalık yaratan ciddi çalışmalarımız var.

Devletinde ciddi katkıları var. Engelli olarak gördüğümüz bu çocuklarımıza fırsat ve imkân tanındığında neler yaptıkların hepimiz görüyoruz. Bu noktadan biz biriz aslında derken zihnimizdeki engelleri ortadan kaldırmaktır. Toplumu oluşturan insanların birbirlerine bakışta ortaya koydukları engelleri ortadan kaldırmak gibi bir hedefimiz var. En azından biz eğitim camiası olarak bu niyeti taşıyoruz” dedi. 

Konuşmaların ardından Piri Reis Ortaokul Müdür Yardımcısı Meral Yıldırım tarafından her iki projenin sunumu yapıldı. Bu projelerle toplumda dezavantajlı konumda bulunan engelli ve roman çocuklarının yaşama uyum sağlamaları ve istihdam edilmeleri hedefleniyor. 

Daha sonra engelli öğrencilerinde aralarında yer aldığı sema gösterileri ve Sukar Roman Dans gurubunun gösterisiyle program sona erdi.

İşte ağızları açıkta bırakan o gösteri..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2021. All Rights Reserved.