- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Esenboğa’ya yapılan caminin adı açıklandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esenboğa Havalimanı Cami’sinin adının Yıldırım Beyazıt olacağını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esenboğa Havalimanı Cami’sinin ibadete açılış töreninde konuştu. Caminin adını Yıldırım Beyazıt olarak düşündüklerini kaydeden Erdoğan’ın açıklamaları:

“Ciddi bir ihtiyaç söz konusuydu, gidişte gelişte. Misafirlerimizden ‘Nerede namazımızı kılacağız’ sorusuna anlamlı bir cevap oldu. TAV yönetimine özellikle teşekkür ediyorum. İçeride 1500, dışarıda 1500 kişi kapasitesiyle büyük bir ihtiyaca cevap verecek. Peyzaj çalışmaları tamamlandığında belki bir piknik alanı haline de gelebilir. Selçuklu ve Osmanlı mimarisinin bir sentezini gördüm. Modern mimarinin de göz ardı edilmediğine şahit oldum. Bu önemli bir sentez. Gelecek nesillere bunların hepsi birer sinyaldir. Madde ile manayı bir arada yürütürsek o zaman gelecek nesiller çok daha güçlü olacaktır. Ben bu vesileyle açıklamak istiyorum. Caminin adı… Öyle zannediyorum ki TAV grubu da bizimle ortak hareket edecektir. Dedik ki bu caminin adını Yıldırım Beyazıt koyalım.”

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com