- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Fatih Terim kadroya revizyona gidiyor

EURO 2016’dan erken elenen A Milli Takım’da 2018 Dünya Kupası elemeleri öncesi birçok as futbolcunun biletinin kesildiği öğr

EURO 2016’dan erken elenen A Milli Takım’da en çok Fatih Terim’in göreve devam edip etmeyeceği merak ediliyordu.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile bir görüşme gerçekleştiren tecrübeli teknik adamın, 2018 Dünya Kupası elemelerinde de takımın başında olacağı öğrenildi.

G.SARAY’A GİTMİYOR

EURO 2016 sonrası Galatasaray’ın başına geçeceği düşünülen Terim’in A Milli Takım’da daha fazla kazandığı için Dursun Özbek’in teklifini geri çevirdiği belirtildi.

ARDA BELİRSİZ

Öte yandan kadro havuzuna Emre Mor gibi yeni yetenekler katmayı planlayan Terim’in, Euro 2016 sırasında çıkan prim mevzuları sebebiyle arasının açıldığı Arda Turan’ı kadroya alıp almayacağı da belirsizliğini koruyor.

4 AS ARTIK YOK

Arda’nın yanı sıra Caner Erkin, Burak Yılmaz, Selçuk İnan ve Gökhan Gönül gibi isimlerin yer almadığı bir yapının oluşturulması bekleniyor.

Ayrıca Terim’in, Türk futbolunun gelişmesi adına düşündüklerini gerçekleştirme adına da TFF’den, tüm şartlarını kabul etmesini isteyeceği bildirildi.

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com