- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
FETÖ’nün darbe girişimi Paris’te protesto edildi

FETÖ’nün darbe girişimi, Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenen gösteride protesto edildi.

Eyfel Kulesi yakınlarındaki Trocadero Meydanı’nda gerçekleştirilen gösteriye yaklaşık 500 Türk ve Fransız vatandaşı katıldı.

Başlangıcında İstiklal Marşı’nın okunduğu gösteride protestocular, “Şehitler ölmez vatan ölmez”, “İdam gelsin, idam isteriz”, “Vur vur inlesin, FETÖ dinlesin”, “Herşey vatan için” sloganları attı.

DEMOKRASİ NÖBETİNDEYİZ PANKARTLARI
Göstericiler, “Darbelere Hayır”, “Halkın tercihine saygı gösterin”, “Seçimle gelen darbeyle gitmez”, “Demokrasi nöbetindeyiz” pankartları ve Türk bayrakları taşıdı.

“ÜLKEMİZİ DESTEKLEMEK İÇİN BURADAYIZ, TÜRKİYE’NİN YANINDAYIZ”
FETÖ’nün darbe girişimini protesto etmek için gelen 55 yaşındaki Sema Şahin, “Ülkemizi desteklemek için buradayız. Türkiye’nin yanındayız. Biz burada olsak da kalbimiz orada. Onun için bütün dünyada barış istiyoruz. Hepimiz kardeşiz. Kimse ölmesin, kimse kimseyi vurmasın. Ama vatanımız için ölürüz. Cumhurbaşkanımızın arkasındayız, o doğru yoldadır” dedi.

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com