- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Günün en alkışlanacak haberi

Ordulular Derneği Başkanı Ertuğrul Köleoğlu yurdun çeşitli yerlerinde ikamet eden Ordulu vatandaşlarını milli bilincin oluşması için Çanakkale’ye gezi amaçlı göndermeye devam ediyor.

SONSAYFA.COM/ÖZEL HABER – Ordulular Derneği Başkanı Ertuğrul Köleoğlu yurdun çeşitli yerlerinde ikamet eden Ordulu vatandaşlarını milli bilincin oluşması için Çanakkale’ye gezi amaçlı göndermeye devam ediyor.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin de desteğiyle Köleoğlu Ataşehir Barbaros Mahallesi’nde ikamet eden 130 kişiyi Çanakkale gezisine gönderdi. Bu duyarlı davranışa destek ise Ataşehir Belediyesi’nden geldi. Saat 23:00 sıralarında Belediye’nin ayarlamış olduğu otobüslerle vatandaşlar milli mücadelenin kalesi kabul edilen Çanakkale’ye doğru yola çıktı.

Köleoğlu’na ulaşan Sonsayfa.com Yayın Sahibi Baki Özışık kendisiyle röportaj yaptı. Artan terör olaylarının ülkede ciddi korkular yarattığı bu günlerde bu tarz bir etkinlikle insanlarda tekrardan milli mücadele ruhunu oluşturmaya çalışan Köleoğlu çalışmaların bununla sınırlı kalmayacağını ve devamının geleceğinin sinyalini verdi.

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com