- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
İstanbul Mali Şubeden Kaynak Holding’e baskın

Cemaat’e ait olduğu bilinen Kaynak Holding’e İstanbul Mali Şube tarafından operasyon düzenlendi.

Bünyesinde NT mağazaları, Sürat Kargo, Sürat Bilişim gibi şirketleri barındıran Kaynak Holding, İstanbul Mali Şube ekipleri tarafından basıldı.

YÖNETİCİNİN İHBARI ÜZERİNE OPERASYON

Holding bünyesinde çalışan, finans trafiğinde etkili bir pozisyonda bulunduğu belirtilen yönetici konumundaki bir kişinin ihbarı üzerine Kaynak Holding’i mercek altına alındı.

BELGE VE BİLGİSAYARLARA EL KONULDU

Yapılan ilk incelemeler sonunda Kaynak Holding’in İstanbul Bulgurlu ve Mahmutbey’deki merkez binalarına baskın düzenlendi. Holding’in mali, finans hareketlerine ilişkin belgelere ve bilgisayardaki kayıtlarına el konıldu. İncelemenin, özellikle holding bünyesindeki Sürat Kargo ve bilişim şirketleri üzerinde yoğunlaştığı belirtiliyor.

BÜNYESİNDE 23 AYRI ŞİRKET BARINDIRIYOR

Eğitim, yayıncılık, kargo ve bilişim sektöründeki şirketleri ile tanınan Kaynak Holding’in 7 bine yakın çalışan ve yıllık 1,5 milyar liralık ciroya sahip. Gülen Cemaati’ne yakınlığı ile bilinen Holding, 16 farklı sektörde bünyesinde 23 ayrı şirket barındırıyor.

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com