- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Karaman: Kayyım için birçok delil va

Pensilvanya bülteni Zaman gazetesine kayyım atanmasının ardından gelen yankılar A Haber’de yayınlanan Memleket Meselesi programında ele alındı.

Pensilvanya bülteni Zaman gazetesine kayyım atanmasının ardından gelen yankılar A Haber’de yayınlanan Memleket Meselesi programında ele alındı.

Programa konuk olan Sabah Gazetesi Muhabiri Nazif Karaman, kayyım atanmasına yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Karaman, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın uzun süredir FETÖ’ye yönelik soruşturma yürüttüğünü ve birçok delil elde ettiğini söyledi.

Karaman’ın konuşmasından satır başları:

“UZUN SÜREDİR SORUŞTURMA VARDI”

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu uzun süredir FETÖ’ye yönelik bir soruşturma yürütüyordu, delil topluyordu. Yaklaşık 2 senedir süren bir soruşturma vardı. Bu soruşturma çerçevesinde Zaman gazetesine ilişkin de birçok delil elde edilmişti.

Bu gazetenin mensuplarının Avrupa’da terör örgütünün yöneticileriyle görüştüğü, sahte tirajlarla devletten para hortumladıkları, terör örgütünün yayın organı şeklinde hareket ettikleri, FETÖ’nün propagandasını yaptıkları şeklinde tespitlerde bulundu.

Bu tespitler üzerine de dün İstanbul Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne başvurdu ve kayyım atamasını talep etti. Çünkü, kayyım atanmadan bunun önünün alınamayacağı yönünde bir talepte bulundu. İstanbul 6.Sulh Ceza Hakimliği bu talebi değerlendirmeye aldı ve kayyım atanması yönünde karar verdi.

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com