- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Meral Akşener’in bayramlaştığı otelde kavga

MHP Genel Başkan adaylarından Meral Akşener’in partililer ile bayramlaşması sırasında kavga çıktı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin tepki gösterdiği Meral Akşener partililerle bayramlaşma için Anadolu Oteli’ne geldi. Bu sırada bir grup da otele gelerek, “Hareketin lideri Devlet Bahçeli” sloganları atmaya başladı.

SİLAHLAR ÇEKİLDİ
İki grup birbirlerine önce sözlü sonra da fiziki müdahalede bulundu. Anadolu Otel’de büyük arbede yaşandı. 2 kişinin yaralandıığ yumruklu kavgada silah çeken bir kişi gözaltına alındı.

aks1.jpg

AKŞENER KONUŞMASINI TAMAMLAMAK İÇİN GERİ DÖNDÜ
Bahçeli taraftarlarının salon dışına çıkarılmasının ardından Akşener, yarım kalan konuşmasını tamamlamak üzere salona geldi.

“Kavga ile gelinebilir ama millet iradesi ile gidecekler” diyen Akşener konuşmasına şöyle devam etti:

“ÇEKİN ELLERİNİZİ ÜZERİMİZDEN”
“Hiçbir ülkücünün eli başka bir ülkücüye kalkmaz. Buraya gönderilen o çocuklar da benim evlatlarım. Gencecik çocukları gönderip varmış gibi gösterilmeye çalışılan bir kavganın parcası yapmaya gerek yok. Demirden korkan trene binmezmiş. Bizlere itirada bulunanlara sesleniyorum. Buradan AKP’ye paraya da sesleniyorum. Dün demokrasi diye ağlayarak geldiniz bugün aynı şeyi bize yapıyorsunuz. Çekin ellerinizi üzerimizden. And olsun şart olsun MHP’yi Saray’ın arka bahçesi yapmanıza engel olacağız. Yılmadan devam edeceğiz, başaracağız.”

aks2.jpgaks3.jpgaks4.jpg

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com