- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Otoda Mayıs rekoru

Mayıs 2016, bu rakamla bugüne kadar en çok satışın gerçekleştiği Mayıs oldu. Listenin zirvesinde ise Alman Volkswagen var.

Otomotiv Distribütörleri Derneği’nden (ODD) yapılan açıklamaya göre, bu yılın ilk 5 ayında otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarında satışlar geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 0,26 artarak 347 bin 277’ye yükseldi.

SATIŞLAR YÜZDE 15.16 ARTTI

Otomobil ve hafif ticari araç pazarı, Mayıs ayında 93 bin 904 seviyesinde gerçekleşti. Böylece 81 bin 542 araç satışı yapılan Mayıs 2015 pazar toplamına göre satışlar yüzde 15.16 arttı.

Otomobil satışları Mayıs ayında 2015’in aynı ayına göre yüzde 17.42 artarak 73 bin 832’ye çıktı. Aynı dönemde hafif ticari araç pazarı da yüzde 7.54 büyüyerek 20 bin 72 oldu.

Otoda Mayıs rekoru

ABD’NİN DİZE GETİRDİĞİ MARKA

Emisyon skandalının ardından ABD adaleti, ABD Çevre Koruma Dairesi (EPA), Kaliforniya Çevre Dairesi (CARB) ve ilgili kurumlar Volkswagen’in üzerine gitmişti.

Alman otomobil üreticisi Volkswagen dizel araç emisyon skandalı nedeniyle ayrılan 16.2 milyar euro karşılık nedeniyle geçen yılın tamamında 4.1 milyar euro zarar ettiğini açıklamıştı.

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com