- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
ŞEHİT GEDİZ ÇİVİ ANAOKULU CUMHURİYET HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

Balıkesir İvrindi Vilayetler Hizmet Birliği Şehit Gediz Anaokulu Cumhuriyet Bayramı haftasını çeşitli etkinliklerle kutlamaya başladı.

Vilayetler Hizmet Birliği Şehit Gediz Anaokulu Binasında yapılan kutlamaya saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlandı. Cumhuriyet Bayramı hakkında minik öğrencilere kısa bir açıklama yapan okul müdürü Emre Başülmez “Sevgili çocuklar, Cumhuriyet Bayramını kutlamak için burada toplandık. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk bizleri düşmanlardan kurtarıp 1923 yılında cumhuriyeti ilan etti. Biz şimdi onun sayesinde rahat ve mutlu yaşıyoruz.  Şiir okumak, şarkı söylemek için sabırsızlandığınızı biliyorum, o halde kutlamaya başlayalım,” şeklinde konuştu.

Okul Müdürü Emre Başülmezin ardından minik dâhiler sınıfı öğretmeni Güllü Kesimci’nin, Minik Yıldızlar sınıfı öğretmeni Hamide Usta’nın, Minik kalpler sınıfı öğretmeni Elif Demir’in ve Akıl Küpleri sınıfının öğretmeni Fatma Çetin Kabadayı’nın öğrencileri de program için hazırladıkları şarkı, şiir ve marşları söylediler. Program bütün öğrencilerin katılımıyla Onuncu Yıl Marşı’nın söylenmesiyle son buldu.

Program sonunda katılan öğrenci ve velilerine Okul Aile Birliği ve bütün öğrencilerin katılımıyla anaokulu mutfağında hazırlanan aşureler ikram edildi.

Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarının 29 Ekim’de İvrindi Belediye Meydanında devam edileceği bildirildi.

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com