- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Türkmenlere Yardım

Zonguldak’tan Bayırbucak Türkmenlerine yardım

Ereğli Belediyesi, AK Parti İlçe Başkanlığı, Fiziksel Engelliler Derneği ve vatandaşlarca toplanan 1 tır dolusu gıda malzemesi, Bayırbucak Türkmenlerine ulaştırılmak üzere yola çıkarıldı.

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Abdi İpekçi Sergi Salonu önünde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, ramazan ayının dayanışma anlamına geldiğini ve Türkmenlere daha önce de ilçeden 5 tır yakacak yardımının gönderildiğini anımsatarak “Paylaşma, dayanışma ve kardeşliğin olduğu ramazan ayında, Bayırbucak Türmenleri için gıda kampanyası için araç gönderiyoruz. Emeği geçen katkı veren herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

Ereğli Fiziksel Engelliler Derneği Başkanı İsmail Şentürk de bir hafta süren kampanyada toplanan malzemelerin Ereğli Belediyesi tarafından tahsis edilen tır ile Bayırbucak Türmenlerine ulaştırılacağını söyledi.

Bayırbucak Türkmenlerinin mağduriyetlerini giderebilme adına düzenlenen yardım kampanyası çerçevesinde Ereğli Belediyesi, AK Parti İlçe Başkanlığı, Fiziksel Engelliler Derneği ve vatandaşlarca toplanan yardımların konulduğu tır, dualarla Osmaniye’ye uğurlandı.

Türkmenlere Yardım

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com