- Sosyal Ağlar :
Sesimizi Dünya Alem Duysun!
SesliChat
SİTE DUYURULARI :
  • YORUMLARINIZI BEKLiYORUZ
SOSYAL PAYLASIM :
Yazar Kabadayı Bafra’da Okurlarıyla Buluşacak

Eğitimci-yazar Fatma Çetin Kabadayı 1-2 Temmuz 2016 tarihinde Samsun Bafra’da okurlarıyla buluşup kitaplarını imzalayacak.

 

A-sır Yayınları’nın organize ettiği imza günü Bafra Çelik Park AVM’de yapılacak. 1 ve 2 Temmuz 2016 tarihinde saat 13.00’ten itibaren kitaplarını imzalayacak olan yazar “Samsun’a yıllar önce 19 Mayıs Üniversitesinin daveti üzerine gitmiştim. Sayın Mahir Kavun’un düzenlediği imza günü ilgi alaka ve yazar okur buluşması açısından unutulmaz bir gündü. Yıllar sonra Bafra’ya gidiyor olmaktan mutluyum, bir yazar için en büyük mutluluk okunmak ve okurlarıyla buluşmaktır,” dedi.  Yazar Kabadayı okurları için kırkıncı eseri olan Kansız’ın yanında Maktul, İhtiYAR, Mor Hırka, Sokak Sesleri ve çeşitli kitaplarını imzalayacak.

Halen eğitimci olarak Balıkesir İvrindi İlçesinde görev yapmakta olan Yazar Kabadayı’nın masal, yardımcı ders kitapları, roman ve öykü dallarında kırk eseri mevcuttur. Evli ve iki çocuk annesidir.

 

 

Okuyucu Yorumları
Yorumunuz :

Sesli Chat
Kategori Listesi
Sayfalar
Son Eklenen Konular
Son Eklenen Yorumlar
Konu Etiketleri
Sistem Giris

Sitemizde Kamerali ve Sesli Sohbet Hizmeti Verilmektedir.Uyelerimiz ve Misafir Kullanicilarima Kamera ve Sesli Sohbet imkani Tamamiyle Ucretsizdir.Butun Kullanicilarimiza Hos Sohbetler Diliyoruz ...

Bilgi : info@nefespanel.com